Türkiye İş Kurumu Denizli İl Müdürlüğü'nde Kadına Yönelik Şiddetle Mücadele Eğitim Semineri Düzenlendi

Bakanlığımız koordinasyonunda ilgili tüm kurumların katkıları ile hazırlanan ve halihazırda yürürlükte olan 2016-2020 yıllarını kapsayan “Kadına Yönelik Şiddetle Mücadele Ulusal Eylem Planında “…..kadına yönelik şiddet ve ev içi şiddet konularında toplumsal farkındalık, duyarlılık, bilinç kazandırmak ve zihniyet dönüşümü sağlamak” hedefi kapsamında “kadına yönelik şiddet konusunda hizmet sunan tüm kurum kuruluş temsilcilerine ve kamuoyuna yönelik olarak seminer, atölye çalışması vb. etkinliklerin işbirliği içinde düzenlenmesi faaliyetine yer verilmiştir.

Bu bağlamda belirtilen faaliyetin gerçekleştirilmesine yönelik kamu personelinin kadına yönelik şiddetle mücadele konusunda bilgi ve farkındalığının artırılması amacıyla Bakanlığımız ve Türkiye İş Kurumu Başkanlığı işbirliği sonucunda, Şiddet Önleme ve İzleme Merkezi Müdürlüğümüz görevlilerince 21/02/2018 tarihinde Türkiye İş Kurumu Denizli İl Müdürlüğü çalışanı 58 kişiye Seminer verildi.
 


Sonraki Sayfa: Denizli'de Aile Sosyal Destek Programı (ASDEP) Kapsamında Saha Çalışmaları Hızla Devam Ediyor

Önceki Sayfa : Müdürlüğümüz Personellerine Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü Bünyesinde Dezavantajlı Kesimlere Yönelik Verilen Hizmetlere Dair Bilgilendirme Eğitimi Gerçekleştirildi