Müdürlüğümüze Bağlı Özel Kreş ve Gündüz Bakımevleri ile Özel Çocuk Kulüplerinin Kurucuları ve Müdürleri ile İstişare Toplantısı Gerçekleştirildi

Bakanlığımızın 12-16.03.2017 tarihinde gerçekleştirdiği Denizli İli Değerlendirme Çalışması sonucunda elde edilen raporlar neticesinde denetleme faaliyetlerine yoğunluk veren Müdürlüğümüz ve İlimizde hizmetlerini sürdüren, Müdürlüğümüze bağlı Özel Kreş ve Gündüz Bakımevleri ile Özel Çocuk Kulüplerinin Kurucuları ve Müdürleri 19.04.2017 tarihinde Müdürlüğümüz hizmet binasında bir araya geldiler.

Açılış konuşmasını İl Müdürümüz Süleyman ERDOĞAN’ın gerçekleştirdiği ve artık daha sık bir araya geleceklerinin mesajlarının verildiği toplantıda Özel Kreş ve Gündüz Bakımevleri ile Özel Çocuk Kulüpleri Biriminde görev almakta iken yakın zamanda emekli olan Sosyal Hizmet Uzmanı Ramazan YURTTÜRK veda konuşmasını gerçekleştirdi. Konuşmaların ardından, Sivil Savunma Uzmanı Selçuk GÖÇER, Psikolog Hayriye BAŞ ve Sosyal Hizmet Uzmanı Songül KILIÇ BİLİCİ 29342 sayılı Yönetmelik kapsamında katılımcılara önemli bilgilendirmelerde bulundular.

Sunuların akabinde, İl Müdürümüz Süleyman ERDOĞAN, Çocuk Hizmetleri Alanından Sorumlu İl Müdür Yardımcımız B.Gökhan ÇAKIRLI, Çocuk Hizmetleri Birim Sorumlumuz Songül KILIÇ BİLİCİ ve Psikolog Hayriye BAŞ, katılımcıların sorularını cevapladılar.


Sonraki Sayfa: İl Müdürümüz Süleyman ERDOĞAN'IN Kutlu Doğum Haftası Mesajı

Önceki Sayfa : 5395 Sayılı ÇKK ve Sosyal Hizmet Merkezlerimizin İşleyişine Yönelik Bilgilendirme Eğitimleri İlçelerimizde Gerçekleştirildi