Meslek Elemanlarımız Çocuklar İçin Objektif Testleri Uygulama Eğitimi Kapsamında Katılım Belgelerini Aldı

     Güney Ege Kalkınma Ajansı tarafından desteklenen Teknik Destek Programı çerçevesinde İl Müdürlüğümüzce yürütülen ‘Çocuklar İçin Objektif Testleri Uygulama Eğitimi’ adlı projemizin 21-22 Ağustos 2017 tarihlerinde organize edilen ana faaliyeti kapsamında 2 günlük eğitime katılan meslek elemanlarımıza katılım belgeleri İl Müdürümüz Süleyman ERDOĞAN tarafından takdim edildi.

     Proje kapsamında edinilen bilgi ve becerilerin bundan sonra kurumumuza müracaat eden aile ve çocuklar ile gerçekleştirecek bireysel görüşmeler ve sosyal inceleme raporları ile aktarılması amaçlanmaktadır. Nitekim mesleki tecrübenin arttırılmasını sağlayan uygulama eğitiminden faydalanan meslek elemanlarımız da eğitim sonrası edindikleri bilgilere yönelik memnuniyetlerini dile getirdiler.
 
     İl Müdürlüğümüz, kurumsal kapasitesini ve hizmet kalitesini yükseltmek, kurum içi motivasyonu arttırmak ve personelini güçlendirilmek için yıl boyunca çeşitli eğitim ve toplantılar düzenlemeye devam edecektir.Sonraki Sayfa: Müdürlüğümüz ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü Arasında Protokol İmzalandı

Önceki Sayfa : İl Müdürümüz Süleyman ERDOĞAN' ın Gaziler Günü Mesajı