İl Müdürümüz Süleyman ERDOĞAN'DAN 19 Mayıs Mesajı

Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün "İlelebet payidar kalacaktır!" dediği  ve Cumhuriyeti emanet ettiği gençlik şimdi bize emanet. Biz de bu emanete sahip olabilmenin bilinci ile devletimizin tüm imkanlarını seferber edip onları yarının dünyasına hazırlamak için var gücümüzle çalışmaktayız. Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı'nın adeta bir anne baba şefkati ile kucak açtığı çocuklarımız, eğitim başta olmak üzere herşeyin en iyisine layık oldukları düşüncesiyle gözetilip yetiştirilmekte.

Gençlerimiz, en iyi koşullarda ağırlanmalarının yanı sıra yarının büyükleri olarak geleceğe de en iyi şekilde hazırlanmaktalar. Bunun özgüveni ile ülkemize, devletimize ve milletimize faydalı bireylerin yetiştirilmesinde payı olanlara bir kez daha teşekkür eder, Türkiye'nin bugünlere gelmesinde kanı, canı ve emeğiyle seferber olmuş herkese ilelebet minnettar kaldığımızı belirtirim. Hiçbir şüpheleri olmasın ki, çocuklarımız Atatürk'ün muasır medeniyetler hedefi doğrultusunda tarihe altın harflerle kazınmış birer abide olarak toplumumuzda hak ettiği yeri alacaktır. Bu vesileyle, şehitlerimize Allah'tan rahmet diler, gazilerimize duyduğumuz minneti tekrarlamak isterim. Başta gençliğimiz olmak üzere aziz milletimizin Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı'nı kutlarım.


                                                                                                              Süleyman ERDOĞAN
                                                                                                                     İl Müdürü
 


Sonraki Sayfa: Meslek Elemanlarına Yönelik Eğitim Verildi

Önceki Sayfa : Evde Sağlık Bakım ve Sosyal Destek Hizmetlerinin İşbirliği İçerisinde Yürütülmesine Dair Protokol İmzalandı