İl Müdürümüz Süleyman ERDOĞAN' ın Gaziler Günü Mesajı

Üzerinde yaşadığımız eşsiz coğrafyada tarih boyunca nice savaş ve çatışmaları yaşayan bu millet her daim istikbali ve istiklali için teyakkuzda bulunmuştur. Şüphesiz bu ülke topraklarında vatanımızın bağımsızlığı ve bölünmez bütünlüğünü korumak için adları dahi bilinmeyen milyonlarca gaza eri ve şehidinin kanı vardır. Bu aziz millet nasıl ki milli birlik ve beraberliğimizin bekası için kurtuluş savaşında dış mihraklara karşı tüm varlığı ile karşı koyduysa, aynı şekilde 15 Temmuz’ da milletin iradesi için içimizdeki hainleri püskürtmesini bilmiş, gaza bilincinin ne denli önemli olduğunu canı pahasına göstermiştir.

Bu toprakları bize vatan kılan atalarımızın yapmış olduğu fedakarlık hiçbir hizmetin dengi olamaz. Dolayısıyla gazilik mertebesi milletimizin gönlünde bütün unvanların önünde gelen bir yere sahiptir. Bu sebepledir ki, bu güzide vatan için canlarını feda etme pahasına mücadele eden gazilerimizin varlığı ve onların aziz hatırası bizim şerefimizdir.

Bu vesileyle başta Gazi Mustafa Kemal olmak üzere ebediyete intikal etmiş tüm şehit ve kahramanlarımızı minnet ve saygıyla anıyor, gazilik mertebesi ile şereflenmiş gazilerimizin 19 Eylül Gaziler Gününü kutluyor ve sağlıklı, uzun ömürler diliyorum.
                                                                                                                                                Süleyman ERDOĞAN 
                                                                                                                                                         İl Müdürü     


Sonraki Sayfa: Meslek Elemanlarımız Çocuklar İçin Objektif Testleri Uygulama Eğitimi Kapsamında Katılım Belgelerini Aldı

Önceki Sayfa : Müdürlüğümüzce Hazırlanan "Personel Gelişiyor Kamu Değişiyor" İsimli Projemiz Kabul Edildi