Huzurevi Sakinlerimiz ve Personellerimizden Koro Gösterisi

     Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi Müdürlüğü’nde kalan Huzurevi sakinlerimiz ve personelimiz tarafından oluşturulan, çalışmalarında Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğünden görevli Hüseyin ÖZDEMİR’ in destek olduğu Türk Halk Müziği Korosu 27 Ekim 2016 tarihinde Huzurevimizde bir konser vermiştir.

     Aile ve Sosyal Politikalara bağlı Kuruluş Müdürlerimizin yanında davetliler ve huzurevi sakinlerimiz de etkinliğe katılmıştır. Huzurevi sakinlerimizin ve personelimizin seslendirdiği solo ve koro türküleri ile davetliler keyifli anlar yaşamışlar ve etkinlikten aldıkları memnuniyeti dile getirmişlerdir. Değişik yöre ve tarzlardan oluşan türküler misafirler tarafından beğenilmiştir.

     Kuruluş Müdürü Osman BAŞOL tarafından yapılan açıklamada; bundan sonra belirli gün ve haftalar çerçevesinde bu konserlerin devam edeceği ve yaşlılarımızın sosyal faaliyetlerde aktif şekilde yer alacağı söylenmiştir. Sonraki Sayfa: Engelliler Destek Programı (EDES 2015) Kapsamında İhtiyaç Analizi Toplantısı Gerçekleştirildi

Önceki Sayfa : Engelsiz Yaşam Bakım Rehabilitasyon ve Aile Danışma Merkezimizde 10 Kasım Anma Töreni Gerçekleştirildi