Babadağ Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi Müdürlüğümüzde Yaşam Başladı

     Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN tarafından 24.03.2017 tarihinde resmi açılışı yapılan Babadağ Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi Müdürlüğü 13'ü özel bakım yaşlısı olmak üzere toplam 50 kapasite ile hizmet vermek üzere yaşlı kabulüne başlamıştır.
       Son derece modern ve konforlu bir şekilde tasarlanan huzurevimizde her daim sıcak su, günde 3 ana yemek ve gece kahvaltısının yanı sıra kat mutfağı imkânı da sunulmakta olup, konuklarımızın diyet programına uygun özel menüler hazırlanmaktadır. Diğer yandan yatılı hizmet veren kuruluşumuzda ortopedik özellikli yataklar tercih edilmiş olup evli çiftlerin bir arada kalmasına imkan sağlayan odalar ile bay ve bayan konuklarımızın rahatı gözetilmiştir. Toplam 39 odadan oluşan merkezimiz 26'sı tek kişilik 13'ü çift kişilik odalardan oluşmaktadır. Her odada kişiye özel banyo ve tuvalet, oda içi klima, mini buzdolabı, LCD TV ve acil durumlar için çağrı butonu yer almaktadır. Amacımız konuklarımızı en iyi koşullarda kaliteli bir hizmetle buluşturmak ve onların otel konforunda bir yaşam sürmesini sağlamaktır. Ayrıca huzurevimiz konumu gereği doğa ile iç içe, yeşilin ve mavi gökyüzünün buluştuğu eşsiz bir atmosferde huzurlu ve sağlıklı bir yaşam sürmek için idealdir.
      Merkezimizde görevli 34 personelimiz konuklarımızın sağlıklı ve huzurlu bir yaşam standardı sürdürmeleri için 24 saat hizmet vermektedir. Diğer yandan 4 güvenlik görevlisi, 3 aşçı, 2 şoför ve 1 teknisyen ile misafirlerimizin tüm ihtiyaç ve güvenlikleri karşılanarak, kaliteli bir yaşam alanı sunulmaktadır.
     12.928 m
2 yüzölçümlü taşınmaz üzerine 5.076,35 m2 inşaat alanlı bodrum, zemin ve üç normal kattan oluşan Babadağ Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi Müdürlüğümüz bölgemizdeki önemli bir talebi karşılayacak niteliktedir.


Sonraki Sayfa: İl Müdürümüz Süleyman ERDOĞAN' ın Kurban Bayramı Mesajı

Önceki Sayfa : Müdürlüğümüz ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü Arasında Protokol İmzalandı