İl Müdürümüz Süleyman ERDOĞAN'ın 10Kasım Atatürk'ü Anma Günü Mesajı

  Değerli Denizlililer;

  Milli mücadelemizin ölümsüz kahramanı, Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK’ ü aramızdan ayrılışının 78. Yıl dönümünde bir kez daha minnet ve saygıyla andığımız bu günde Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN'ın da belirttiği gibi "Gazi Mustafa Kemal’in 'en büyük eserim' dediği Cumhuriyetimizin güçlenmesi için yılmadan, yorulmadan çalışmayı sürdüreceğiz."

  Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK, yapmış olduğu hizmetlerle Türk ve dünya tarihinde iz bırakan büyük bir liderdir. “Yurtta Sulh, Cihanda Sulh” ilkesi ile yalnızca Türk milletinin değil, tüm dünyanın hayranlığını ve sevgisini kazanmıştır. O kendisini milletine adamış, bağımsızlık ve özgürlük yolunda karşısına çıkan tüm engelleri aşarak, hayatına sığdırdığı büyük başarılarla sadece Türk ulusunun değil, bağımsızlık savaşı veren bütün uluslara kurtuluş ışığı yakmıştır.

  Büyük Önder Mustafa Kemal ATATÜRK’ ü andığımız bu günde bizlere düşen en büyük görev, Cumhuriyetimizin değerlerini korumak, Ülkemizi muasır medeniyetler seviyesinin üstünde tutmak, Türk milletinin ve Türk vatanının, Türkiye Cumhuriyeti çatısı altında bölünmez bütünlüğünü sonsuza kadar korumak olacaktır. Onun ilke ve devrimleri her zaman Türk halkına güç vermeye ve yol göstermeye devam edecektir.

  Bu duygu ve düşüncelerle, Cumhuriyetimizin kurucusu Mustafa Kemal ATATÜRK’ü ve silah arkadaşlarını, istiklal mücadelemizin tüm kahramanlarını, canından aziz bildiği vatanı için kanlarını bu toprağa dökmüş şehitlerimizi, terörle mücadelede şehit düşmüş güvenlik güçlerimizi ve 15 Temmuz Demokrasi Şehitlerimizi  bir kez daha saygı, rahmet ve dualarla anıyorum.

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                      Süleyman ERDOĞAN                                                                                                                           Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdür V.


Sonraki Sayfa: Engelsiz Yaşam Bakım Rehabilitasyon ve Aile Danışma Merkezimizde 10 Kasım Anma Töreni Gerçekleştirildi

Önceki Sayfa : EDES Projesi Kapsamında Basın ve Yayın Kuruluşlarına Yönelik Bilgilendirme Çalışması Gerçekleştirildi