Bakanımız Dr. Fatma Betül SAYAN KAYA Denizli'de

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Dr. Fatma Betül Sayan Kaya Denizli'de

 
Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Dr. Fatma Betül Sayan Kaya Bir dizi programa katılmak üzere İlimize geldi. Kuruluşumuz Çocuk Yuvasını ziyaret eden Bakan Kaya ardından Huzurevi sakinleriyle de bir araya geldi.
 
 Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Dr. Fatma Betül Sayan Kaya, Vali Dr. Ahmet Altıparmak, İl Müdürümüz Süleyman Erdoğan diğer protokol üyeleri tarafından karşılandı. İlimiz ziyaretinde ilk olarak Çocuk Yuvasını ziyaret eden Bakan Kaya, burada çocuklarla biraraya geldi. Yurtta kalan çocuklarla yakından ilgilenen Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Kaya, daha sonra Huzurevine geçti. Burada Huzurevi sakinleri ile sohbet eden Sayın Bakanımız, yaşlılarımızın sorunlarını dinledi.
 
Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Dr. Fatma Betül Sayan Kaya, daha sonra Colossae Termal Otel'de Denizli İl Değerlendirme Toplantısına katıldı. Bakan Kaya'nın başkanlığında, İl Valimiz Dr. Ahmet Altıparmak, Müsteşarımız Ebubekir Şahin, Denizli Büyükşehir Belediye Başkanımız Osman Zolan, Cumhuriyet Başsavcımız Mustafa Alper, Vali Yardımcımız İsmail Soykan, Merkezefendi Kaymakamımız Şükrü Görücü, Pamukkale Kaymakamımız Hayrettin Balcıoğlu, Babadağ, Buldan, Çivril Kaymakamlarımız, Pamukkale Belediye Başkanımız Hüseyin Gürlesin, Merkezefendi Belediye Başkanımız Muhammet Subaşıoğlu, Müsteşar Yardımcılarımız Mustafa Karaman, Ayşe Kardaş, Dr. Hakkı Öztürk, Mehmet Karabay, Toplum Hizmetleri Genel Müdürümüz Muhammet Örnek, Engelli ve Yaşlı Hizmetleri Genel Müdürümüz İshak Çiftçi, Çocuk Hizmetleri Genel Müdürümüz Ahmet Okur, Sosyal Yardımlar Genel Müdür Yardımcımız Mustafa Tarlacı, Kadının Statüsü Genel Müdür Yardımcımız Hülya Yavuz,  Denetim Hizmetleri Başkanı, İrfan Karagöz, Strateji Geliştirme Başkanımız Cahit Durmuş, Başkan Yardımcımız Ahmet Çoban, Bilgi İşlem Daire Başkanımız Abdullah Sait Bozkurt, Eğitim Yayın Daire Başkanımız Mustafa Durmuş, İç Denetim Başkanımız Yaşar Öktem, Personel Dairesi Başkanımız Engin Demir, Şehit Yakınları ve Gaziler Dairesi Başkanımız Gamze Ayrım, Hukuk Müşavirimiz A.Murat Altuğ, Uşak, Burdur, Muğla, Antalya Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürleri, İl Müdürümüz Süleyman Erdoğan, İl Müdür Yardımcılarımız, Kuruluş Müdürlerimiz ve Bakanlıktan  çok sayıda Uzman, Uzman yardımcısı ile İl Emniyet Müdürümüz Mevlüt Demir, İl Jandarma Komutanımız J.KD.ALB. Cengiz Yıldız, İl Müftümüz Mehmet Aşık, İl Milli Eğitim Müdürümüz Mahmut Oğuz, İl Sağlık Müdürümüz Dr. Şükrü Arpacı, Halk Sağlığı Müdürümüz Dr. Veli Kılınçarslan, Kamu Hastaneleri Genel Sekreteri Dr. Berna Öztürk, İş Kur İl Müdürü Fatih Işık, SYDV Müdürleri ve çok sayıda Bakanlık görevlisinin katılımı ile Denizli ili değerlendirme toplantısı  gerçekleştirildi. Bakan Kaya buradaki toplantının ardından DENİB'in ev sahipliğinde düzenlenen ve Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci'nin de katıldığı "Denizli Platformu Sanayici ve İşadamları İstişare Toplantısı"na katıldı.


Sonraki Sayfa: Çivril Huzurevinde Kalan Yaşlılarımıza Doğum Günü Programı

Önceki Sayfa : İl Müdürümüz ERDOĞAN'dan Yaşlılar Haftası Mesajı