15 TEMMUZ HAİN DARBE GİRİŞİMİ YIL DÖNÜMÜ ETKİNLİKLERİ PROGRAMI

    11 Temmuz Saat 9:00’da Türkiye Cumhuriyeti Ekonomi Bakanımız Sayın Nihat ZEYBEKCİ ve Eşi, Denizli Valimiz Sayın Hasan KARAHAN ve Eşi ile İl Protokol üyelerinin katılımıyla “Asri Mezarlık Şehitliği” ve “Polislik Şehitliği” ziyaretiyle başlayan programda Kur-an’ı Kerim Tilaveti ve dua okunmasının ardından Şehit Mezarları Şehit yakınları ile birlikte ziyaret edildi ve mezarlıklara Valiliğimizce temin edilen karanfiller bırakıldı.
     15 Temmuz Şehit Yakınları ile terör Şehidi Yakınlarına yemek etkinliği Polis Evinde Türkiye Cumhuriyeti Ekonomi Bakanımız Sayın Nihat Zeybekçi ve Protokol üyelerinin katılımı ile dualar eşliğinde gerçekleştirildi. Sayın Bakanımız yemek öncesi tüm ailelerin masalarını ziyaret ederek onlarla sohbet etti.
Protokol üyeleri şehit ailelerimize tüm gün ziyaretlerde bulundu.
     Gün boyu devam eden ziyaretlerden sonra 15 Temmuz Şehitler Meydanı Yeni Camii Şerifinde kılınan İkindi Namazı sonrası tüm şehitlerimiz için Denizli halkının katılımıyla gerçekleştirilen Mevlid’i Şerif programının akabinde hazırlanan gül suyu ve lokum ikram edildi.


Sonraki Sayfa: Çivril Huzurevi Bocce Takımımız Eskişehir Safiye Gönül Bayar Huzurevi Bocce Takımını Misafir Etti

Önceki Sayfa : Çocuk Evleri Sitesi Müdürlüğümüz İstanbul’da Çocuk Hizmetleri Genel Müdürlüğünce Sekizincisi Düzenlenen Güreş Şampiyonasına Katıldı