Aile İçi Şiddetle Mücadele Projesi Denizli İli 2017 yılı Eğitim Programı

Kadının Statüsü Genel Müdürlüğü’nün 23.11.2016 tarih ve E.122748 sayılı yazısı ile Aile İçi Şiddetle Mücadele Projesi kapsamında verilen eğitimlerin yaygınlaştırılmasını sağlamak amacıyla, eğitici eğitimi alan personel tarafından İlimiz kurum ve kuruluşlarında hizmet sunan personele yönelik eğitimlere ilişkin planlamanın yapılması ve eğitimlerin düzenlenmesi istenmektedir.
Bu doğrultuda Müdürlüğümüzce eğitim planlaması yapılmış ve Valilik Makamından 16.02.2017 tarih ve 2330 sayılı Olur alınmıştır. Bu doğrultuda meslek elemanlarına ve destek elemanlarına ikişer grup halinde belirtilen tarihlerde eğitim verilecektir. Eğitim programı ve eğitime katılacak meslek ve destek elemanlarının listesi aşağıda yer almaktadır.

 
 
EĞİTİM
 
HEDEF KİTLE
EĞİTİM GRUPLARI EĞİTİM TARİHLERİ EĞİTİM VERECEK PERSONEL  
SÜPERVİZYON
Travma Eğitimi Meslek Elemanları
  1. Grup
01-02 Mart 2017 Ayşegül AKSOY
Hatice KURTULAN
Ayşen YILMAZ ABAY
Travma Eğitimi Meslek Elemanları
  1. Grup
09-10 Mart 2017 Özlem AKINCI
Ayşen YILMAZ ABAY
Şerife KIR
Tükenmişlik Eğitimi Meslek Elemanları
  1. Grup
15-16 Mart 2017 Özlem AKINCI
Şerife KIR
Ayşen YILMAZ ABAY
Tükenmişlik Eğitimi Meslek Elemanları
  1. Grup
22-23 Mart 2017 Ayşegül AKSOY
Hatice KURTULAN
Ayşen YILMAZ ABAY
Kadının Güçlendirilmesi Meslek Elemanları
  1. Grup
28-29-30 Mart 2017 Özlem AKINCI
Ayşen YILMAZ ABAY
Şerife KIR
Kadının Güçlendirilmesi Meslek Elemanları
  1. Grup
04-05-06 Nisan 2017 Ayşegül AKSOY
Hatice KURTULAN
Ayşen YILMAZ ABAY
Destek Elemanları Eğitimi Destek Elemanları
  1. Grup
11-12-13 Nisan 2017 Ayşen YILMAZ ABAY Hatice KURTULAN Özlem AKINCI
Destek Elemanları Eğitimi Destek Elemanları
  1. Grup
25-26-27 Nisan 2017 Şerife KIR
Özlem AKINCI
Ayşegül AKSOY
 
 
 
AİLE İÇİ ŞİDDETLE MÜCADELE PROJESİ KAPSAMINDA İLİMİZDE GERÇEKLEŞTİRİLECEK EĞİTİMLERE KATILACAK
MESLEK ELEMANLARININ LİSTESİ
  1. GRUP)
 
NO KATILIMCININ ADI SOYADI ÇALIŞTIĞI KURULUŞ
  1.  
SIDIKA YALVAÇ Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü
  1.  
İREM ERDEM Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü
  1.  
HAYRİYE BAŞ Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü
  1.  
NAİME HAYTABEY Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü
  1.  
HATİCE DEMİRHAN Denizli Kadın Konuk Evi Müdürlüğü
  1.  
EMİNE HATUN ULUTAŞ Denizli Kadın Konuk Evi Müdürlüğü
  1.  
HACER TÜN Pamukkale Kadın Konuk Evi Müdürlüğü
  1.  
HALİT KARABULUT Şiddet Önleme ve İzleme Merkezi Müdürlüğü
  1.  
POLEN TUNCER Şiddet Önleme ve İzleme Merkezi Müdürlüğü
  1.  
AYÇA SÖZER Şiddet Önleme ve İzleme Merkezi Müdürlüğü
  1.  
CENNET KURT Şiddet Önleme ve İzleme Merkezi Müdürlüğü
  1.  
FADİME ÇATAL Şiddet Önleme ve İzleme Merkezi Müdürlüğü
  1.  
GÜLİSTAN ÇANKAYA Denizli Engelsiz Yaşam Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi Müdürlüğü
  1.  
BEYTULLAH GÜNER Denizli Engelsiz Yaşam Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi Müdürlüğü
  1.  
FİGEN TUFAN Denizli Engelsiz Yaşam Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi Müdürlüğü
  1.  
ZEYNEP ÇİYANCI Denizli Engelsiz Yaşam Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi Müdürlüğü
  1.  
ZEHRA GÜNAY Denizli Engelsiz Yaşam Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi Müdürlüğü
  1.  
FATMA AYAZTEPE Denizli Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi Müdürlüğü
  1.  
ASLINUR ASIL Denizli Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi Müdürlüğü
  1.  
MELEK KIZILHAN Denizli Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi Müdürlüğü
  1.  
FATMA ELÇİN ŞEN Denizli Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi Müdürlüğü
  1.  
ÖZCAN TAN Çocuk Evleri Sitesi Müdürlüğü
  1.  
TANSU YILMAZ Pamukkale Sosyal Hizmet Merkezi Müdürlüğü
  1.  
SİNEM İZCİ Merkezefendi Sosyal Hizmet Merkezi Müdürlüğü
  1.  
MELİHA EGELİ Merkezefendi Sosyal Hizmet Merkezi Müdürlüğü
 
AİLE İÇİ ŞİDDETLE MÜCADELE PROJESİ KAPSAMINDA İLİMİZDE GERÇEKLEŞTİRİLECEK EĞİTİMLERE KATILACAK
MESLEK ELEMANLARININ LİSTESİ
(2. GRUP)
NO KATILIMCININ ADI SOYADI ÇALIŞTIĞI KURULUŞ
  1.  
HATİCE TEMEL Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü
  1.  
AYŞEGÜL KAYA Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü
  1.  
FATMA EKİCİ Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü
  1.  
FATMA KIYAK MANAV Denizli Kadın Konuk Evi Müdürlüğü
  1.  
NESLİHAN BURÇİN GÜLERYÜZ ŞEBER Denizli Kadın Konuk Evi Müdürlüğü
  1.  
M.ECEM HALLAÇ Pamukkale Kadın Konuk Evi Müdürlüğü
  1.  
BURÇİN AKSU Pamukkale Kadın Konuk Evi Müdürlüğü
  1.  
SERAP KÜDEN Şiddet Önleme ve İzleme Merkezi Müdürlüğü
  1.  
ŞERİFE MUTLUBAŞ Şiddet Önleme ve İzleme Merkezi Müdürlüğü
  1.  
SAADET ÜNLÜ Şiddet Önleme ve İzleme Merkezi Müdürlüğü
  1.  
NURSEL DERYAN Şiddet Önleme ve İzleme Merkezi Müdürlüğü
  1.  
RAZİYE KARAOĞLU Şiddet Önleme ve İzleme Merkezi Müdürlüğü
  1.  
FATMA DEMİRTAŞ Denizli Engelsiz Yaşam Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi Müdürlüğü
  1.  
ÇİĞDEM ÇOBANKEL Denizli Engelsiz Yaşam Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi Müdürlüğü
  1.  
AYŞE GÜNDER Denizli Engelsiz Yaşam Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi Müdürlüğü
  1.  
HAKKI YILDIRIM Denizli Engelsiz Yaşam Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi Müdürlüğü
  1.  
ÇAĞRI DURMAZ Denizli Engelsiz Yaşam Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi Müdürlüğü
  1.  
SEMA ER Denizli Engelsiz Yaşam Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi Müdürlüğü
  1.  
DERYA GÜNGÖR Denizli Çocuk Yuvası Müdürlüğü
  1.  
İLKNUR ÖZEREN ÇALIK Denizli Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi Müdürlüğü
  1.  
AYŞEGÜL KİTİŞ Denizli Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi Müdürlüğü
  1.  
NEVSUN DEMİRAY Denizli Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi Müdürlüğü
  1.  
AYŞE ALAKUŞ Denizli Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi Müdürlüğü
  1.  
NALAN ERTÜRK Pamukkale Sosyal Hizmet Merkezi Müdürlüğü
  1.  
SERVER ABBAK Merkezefendi Sosyal Hizmet Merkezi Müdürlüğü

 
AİLE İÇİ ŞİDDETLE MÜCADELE PROJESİ KAPSAMINDA İLİMİZDE GERÇEKLEŞTİRİLECEK EĞİTİMLERE KATILACAK
DESTEK ELEMANLARININ LİSTESİ
  1. GRUP)
NO KATILIMCININ ADI SOYADI ÇALIŞTIĞI KURULUŞ
  1.  
AYFER ÖZTÜRK             Denizli Kadın Konuk Evi Müdürlüğü
  1.  
ELİF ERKOÇ Denizli Kadın Konuk Evi Müdürlüğü
  1.  
NURCAN KALENDER Denizli Kadın Konuk Evi Müdürlüğü
  1.  
YETER DUYAR Denizli Kadın Konuk Evi Müdürlüğü
  1.  
SERPİL OKUR Denizli Kadın Konuk Evi Müdürlüğü
  1.  
NEZAHAT ŞAHAN Denizli Kadın Konuk Evi Müdürlüğü
  1.  
SULTAN ÜNAVCI Pamukkale Kadın Konuk Evi Müdürlüğü
  1.  
BÜŞRA AKTAŞ Pamukkale Kadın Konuk Evi Müdürlüğü
  1.  
RABİA BOZCA Pamukkale Kadın Konuk Evi Müdürlüğü
  1.  
SULTAN ALTAY Pamukkale Kadın Konuk Evi Müdürlüğü
  1.  
FATMA ALANCI Pamukkale Kadın Konuk Evi Müdürlüğü
  1.  
ÇİĞDEM DÜZTEPE Şiddet Önleme ve İzleme Merkezi Müdürlüğü
  1.  
ÖZNUR ÖNER Şiddet Önleme ve İzleme Merkezi Müdürlüğü
  1.  
NERİMAN ÇOŞKUN Şiddet Önleme ve İzleme Merkezi Müdürlüğü
  1.  
YASEMİN YILAN Şiddet Önleme ve İzleme Merkezi Müdürlüğü
  1.  
HALİME AŞCI Şiddet Önleme ve İzleme Merkezi Müdürlüğü
  1.  
GÜLSÜM GÜNAY Şiddet Önleme ve İzleme Merkezi Müdürlüğü
  1.  
KADİRHAN KIZILAY Şiddet Önleme ve İzleme Merkezi Müdürlüğü
  1.  
FATMA ÖZYER Denizli Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi Müdürlüğü
  1.  
OSMAN GEÇGEL Denizli Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi Müdürlüğü
  1.  
DİLEK HEKİMOĞLU Denizli Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi Müdürlüğü
  1.  
HATİCE YILDIZ Denizli Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi Müdürlüğü
  1.  
KÖKSAL ÇAKAR Denizli Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi Müdürlüğü
  1.  
PAKİZE SÖZEN Denizli Engelsiz Yaşam Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi Müdürlüğü
  1.  
NERGİZ KARAÇOBAN Denizli Engelsiz Yaşam Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi Müdürlüğü
  1.  
MERVE ARATMAN Merkezefendi Sosyal Hizmet Merkezi Müdürlüğü

 


AİLE İÇİ ŞİDDETLE MÜCADELE PROJESİ KAPSAMINDA İLİMİZDE GERÇEKLEŞTİRİLECEK EĞİTİMLERE KATILACAK
DESTEK ELEMANLARININ LİSTESİ
(2. GRUP)
 
NO KATILIMCININ ADI SOYADI ÇALIŞTIĞI KURULUŞ
  1.  
GÜLİZ GÜR             Denizli Kadın Konuk Evi Müdürlüğü
  1.  
EMEL ER Denizli Kadın Konuk Evi Müdürlüğü
  1.  
ÜMMÜ GÜZEL Denizli Kadın Konuk Evi Müdürlüğü
  1.  
HEDİYE TÜFEKÇİ Denizli Kadın Konuk Evi Müdürlüğü
  1.  
NİLÜFER YILDIRIM Pamukkale Kadın Konuk Evi Müdürlüğü
  1.  
KADRİYE EMREOĞLU Pamukkale Kadın Konuk Evi Müdürlüğü
  1.  
DİLEK KUZUCU Pamukkale Kadın Konuk Evi Müdürlüğü
  1.  
SANİYE NEHİR Pamukkale Kadın Konuk Evi Müdürlüğü
  1.  
FATİH YAVAŞ Şiddet Önleme ve İzleme Merkezi Müdürlüğü
  1.  
OZAN İLBAY Şiddet Önleme ve İzleme Merkezi Müdürlüğü
  1.  
CANAN AYAZ Şiddet Önleme ve İzleme Merkezi Müdürlüğü
  1.  
AHMET TUNÇER Şiddet Önleme ve İzleme Merkezi Müdürlüğü
  1.  
SAİDE CANSEVER Şiddet Önleme ve İzleme Merkezi Müdürlüğü
  1.  
İBRAHİM TOKGÖZ Şiddet Önleme ve İzleme Merkezi Müdürlüğü
  1.  
JALE ÖZMEN Şiddet Önleme ve İzleme Merkezi Müdürlüğü
  1.  
GÜLŞAH BİNİZ MAYUK Şiddet Önleme ve İzleme Merkezi Müdürlüğü
  1.  
EMİNE ÇAY Denizli Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi Müdürlüğü
  1.  
ÜMMÜ TİĞRE Denizli Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi Müdürlüğü
  1.  
MURAT SERBEST Denizli Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi Müdürlüğü
  1.  
ŞİRİN BOZAN Denizli Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi Müdürlüğü
  1.  
BETÜL NEVİN NARCI Denizli Engelsiz Yaşam Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi Müdürlüğü
  1.  
AYŞE YILMAZ Denizli Engelsiz Yaşam Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi Müdürlüğü
  1.  
SEDA ÖZER Denizli Engelsiz Yaşam Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi Müdürlüğü
  1.  
FUNDA GÜN Denizli Engelsiz Yaşam Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi Müdürlüğü
  1.  
EMİNE ŞALK Merkezefendi Sosyal Hizmet Merkezi Müdürlüğü